خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش ترازو پیام توزین از جمله اعتبارات این شرکت محسوب می شود و این امر روز به روز افزایش رضایت مشتری و در نهایت به شهرت بلند مدت این شرکت ترازو و باسکول سازی می افزاید.

خدمات پس از فروش چیست؟

بعد از قیمت محصول همیشه تنها چیزی که برای مشتری اهمیت داشته است، خدمات پس از فروش بوده! شاید ساده به نظر بیاید اما انجام خدمات پس از فروش مرد عمل می خواهد و این بدین معناست که هر کسی از پس وعده خدمات پس از فروش بر نمی آید. 

خدمات پس از فروش برند پیام توزین مکریان

  • گارانتی بدون قید و شرط  ۱۴ ماهه و ارائه کارت معتبر شرکت
  • خدمات پس از فروش مادام العمر
  •  آموزش درست استفاده از ترازو، که این نخستین گام در حوزه خدمات پس از فروش است و می تواند به صورت آنلاین، تلفنی و یا حضوری صورت بگیرد.
  • خدمات فنی ترازو که در این مرحله، اگر ترازو یا باسکول مشکلی داشته باشند توسط کادر فنی و نمایندگی های فعال در سطح کشور، تعویض و یا تعمیر خواهد شد.

توجه: مشریان گرامی می توانند با در دست داشتن کارت گارانتی معتبر شرکت و مراجعه به نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور از خدماتی تخصصی برخوردار شوند.

دلیل اهمیت خدمات پس از فروش برای شرکت پیام توزین قبل از هر چیزی رضایت مشتری، حفظ مشتری و در نهایت ایجاد مشتریان وفادار و افزایش ارزش برند می باشد. بنابراین این عقیده تبدیل به شعاری ستودنی توسط این برند شده است که ” مشتری های ناراضی بزرگترین سرمایه های ما هستند”. 

خدمات پس از فروش = آرامش پس از خرید

پیمایش به بالا