درباره ما

شرکت باسکول سازی پیام توزین موکریان با مدیریت آقای سوران پیامی، فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده و در سال ۱۳۸۸ به بهره برداری کامل رسیده و با اتکا به نیروی انسانی مجرب آزموده و برخورداری از دستگاه های پیشرفته برای اولین بار در ایران اقدام به تولید انواع ترازو و باسکول های دیجیتال مناسب برای کسب و کار سیار نموده است.

این شرکت مفتخر است همگام با فعالان بزرگ این صنعت یکی از خدمتگزاران این حوزه بوده و سهمی بسزا در ارتقاء کیفی محصولات و تامین نیاز واقعی مصرف کنندگان داشته باشد.

لازم به ذکر است که خانم سهیلا مقصودی همسر آقای سوران پیامی و یار دیرینه پیام توزین یکی از سهامداران و همچنین قائم مقام مدیریت شرکت پیام توزین هستند.

باسکول پیام توزین

باسکول های دیجیتالی پیام توزین از ابتدای تولید تا به الان توانسته نظر غالب مشتریان و کاربران موجود در بازار را به خود جلب کند چراکه تمامی محصولات آن دارای خصیصه های مثبت بوده و از ماندگاری و حساسیت و سازگاری با نیازهای روز خریداران برخوردار است. می توان گفت که قیمت مناسب و ارزان باسکول های دیجیتالی سیار پیام توزین نسبت به عملکرد فوق العاده آن است که دارای فروش بالایی در مقایسه با سایر برند های موجود در بازار می باشد.

تمامی محصولات پیام توزین مکریان، از دو رنگ نارنجی و مشکی ساخته شده که با رنگ ضد خش الکترواستاتیک پوشش داده شده است.

هر کدام از باسکول های دیجیتالی پیام توزین دارای مدلی منحصر به فرد است که با عنوان TS شروع شده و به میزان توزین آن ختم می شود. اگر بخواهیم بدون در نظر گرفتن مدل، باسکول های صنعتی پیام توزین را دسته بندی کنیم، باید بگوییم که دسته ای از آنها دارای علمک ثابت بوده و دسته ای دیگر از علمک تاشو برخوردارند که امکان حمل راحت را برای کاربر به ارمغان می آورد.

در حال حاضر خرید و فروش باسکول های دیجیتالی پیام توزین در بازار به گونه ای شگفت انگیز است و همه این ها از لطف خریداران راضی این محصولات می باشند. چراکه می دانیم کاربران همواره از محصولی استقبال می کنند که شاخص های برتر تولید را یکجا داشته باشند. شاخص هایی کمی و کیفی در ساخت، که خریدار را از آنچه می خرد، راضی نگه دارد. خرید باسکول پیام توزین نیز دارای تمامی شاخص های کمی و کیفی می باشد.

لازم است بدانید که اعتماد خریداران و مشتریان وفادار پیام توزین، به خاطر مرغوبیت کالا و همچنین خدمات پس از فروش بدون قید و شرط آن می باشد.

 

افتخارات ما

پیمایش به بالا