قیمت ترازوی حساس

قیمت ترازوی حساس

قیمت ترازوی حساس پیام توزین مدل TS100 برابر است با 3/200/000 تومان و قیمت ترازو تاشو مدل TM100 مارال 3/300/000 تومان می باشد. در ادامه به شما خواهیم گفت که چه ترازویی مصداق یک ترازوی حساس بوده و می توان با خیال راحت با آن وزن کشی کرد، پس تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

ترازو دیجیتالی حساس به چه ترازویی گفته می شود؟

ترازوی دیجیتال حساس نسبت به دقت و حساسیت بالا در اندازه‌گیری وزن شناخته می‌شود. این ترازوها از سیستم‌های الکترونیکی و دقیق برای اندازه‌گیری وزن استفاده می‌کنند. این نوع ترازوها عمدتاً برای کاربردهایی مانند پزشکی، آزمایشگاهی، طلافروشی و مواردی که نیاز به دقت بالا در اندازه‌گیری دارند، استفاده می‌شوند. عملکرد دیجیتال این ترازوها به کمک صفحه نمایش دیجیتال lcd پیام توزین نمایش داده می‌شود و معمولاً دارای واحدهای اندازه‌گیری مختلف مثل گرم، کیلوگرم و …. هستند. با همه این توضیحات ما فکر می کنیم که ترازو های حساس مختص کسب و کار های حساس مانند طلافروشی، آزمایشگاه و غیره است، اما هر کسب و کاری که با ترازو سروکار داشته باشد، انتظار دقت و حساسیت را از ترازو وزن کشی دارد. برای مثال فروشگاه های آجیل فروشی، مرغ و گوشت فروشی، زعفران و ادویه جات که با محصولاتی گرانبها در ارتباطند، دقت و حساسیت ترازو برایشان حائز اهمیت است.

به همین منظور پیام توزین برای کسب و کار های حساس دو مدل ترازو 100 کیلویی وارد بازار کرده است که بسیار دقیق، حساس و محکم می باشند. در ادامه این دو مدل ترازو صنعتی دیجیتالی را به شما معرفی خواهیم کرد.

  1. ترازو دیجیتالی 100 کیلویی پیام توزین مدل TS100 
  2. ترازو دیجیتالی صنعتی 100 کیلویی تاشو مدل TM100 مارال

ترازو حساس باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

  1. دقت بالا: ترازوهای حساس باید دقت بالایی داشته باشند، به عبارت دقیقتر، توانایی اندازه‌گیری وزن با دقت بالاتر
  2. حساسیت: این ترازوها باید حساس به تغییرات کوچک در وزن باشند تا بتوانند تفاوت‌های کمی را تشخیص دهند.
  3. استحکام ساختاری: ترازو باید ساختاری مستحکم و پایدار داشته باشد تا از اشکالات در اندازه‌گیری جلوگیری کند. همچنین، باید قابلیت مقاومت در برابر فشارها و ضربات را داشته باشد.
  4. واحدهای اندازه‌گیری متنوع: ترازو باید قابلیت اندازه‌گیری در واحدهای مختلف مانند گرم، کیلوگرم و غیره را داشته باشد.
  5. صفحه نمایش دیجیتال: برخی از ترازوها دارای صفحه نمایش دیجیتال lcd پیام توزین هستند که وزن را به صورت بسیار واضح به کاربر نشان می‌دهند.

خرید ترازوی حساس

جدا از دو مدل ترازوی نامبرده ، تمامی محصولات پیام توزین دارای دقت بالا بوده و جهت وزن کشی از حساسیت بالایی برخوردارند. لذا برای مشاهده و خرید انواع ترازو و باسکول های پیام توزین به فروشگاه محصولات پیام توزین مراجعه کنید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا