روش کالیبراسیون باسکول دیجیتال

روش کالیبراسیون باسکول دیجیتال

روش کالیبراسیون باسکول دیجیتال را می خواهید بدانید؟ آیا می خواهید ترازو یا باسکول شما دقیق ترین وزن را نمایش دهد. نگران نباشید با تیم خبره و کار بلد پیام توزین، باسکول های شما همیشه با بالاترین سطح دقت عمل توزین را انجام خواهند داد. قبل از هر چیزی باید مفهوم کالیبره یا کالیبراسیون را بدانیم. ما برای برای آشنایی با معنی کالیبره ترازو و یا کالیبراسیون همراهی کنید.

کالیبراسیون چیست؟

اگر کسب و کار شما به ترازو و یا باسکول مرتبط است باید همیشه مطمئن باشید که ترازوی شما دقیق توزین می کند. در غیر اینصورت یا شما ضرر خواهید کرد و یا مشتری که جنس را برایش وزن می کنید. ابتدا باید بگوئیم که هر برند و یا هر مارکی دارای قانون کالیبره خاصی برای محصول خود می باشد. لذا هر مقیاس توزین با هر مارکی، امکان دارد به مرور زمان به دلیل فرسودگی از دقت کمتری برخوردار شوند.

قابل ذکر است که در محیط هایی که وزن ها مستقیماً بر نتایج تأثیر می گذارن ، بسیار مهم است که مقیاس به طور منظم کالیبره و آزمایش شود. تعریف کالیبراسیون به زبانی ساده معرفی وزنی مشخص و استاندارد برای ترازوی مد نظر می باشد.

پس هدف از انجام کالیبراسیون یا کالیبره ترازو، انجام توزین دقیق توسط ترازو جهت بهبود عملکرد ترازوی دیجیتال است. لازم است بدانید که عمل کالیبراسیون برای غالب ترازو و یا باسکول های دیجیتال امروزی، با استفاده از دفترچه راهنما، دستورالعمل و یا حتی تعویض قطعات صورت می گیرد.

از آنجا که تمام ترازو ها به گونه ای متفاوت ساخته شده اند ، تولیدکنندگان مختلف ممکن است یک راهنمای متفاوت در مورد کالیبره ترازو داشته باشند.

آیا باسکول های سیار دیجیتالی پیام توزین با جابجایی به کالیبراسیون مجدد نیاز دارند؟

ذکر این نکته الزامیست که هرگونه جابجایی و تکان دادن دستگاه‌های اندازه‌گیری دیجیتالی ، انجام کالیبراسیون برای آن را الزامی می‌کند. اما این برای باسکول های دیجیتالی پیام توزین صدق نمی کند، چراکه ماهیت باسکول های پیام توزین سیار بوده و با جابجایی ، نیازی به کالیبره دوباره آن نیست.

روش کالیبراسیون باسکول دیجیتال

کالیبره ترازوی دیجیتالی به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن عبارتند از :

  • تعداد دفعات استفاده
  • محیط اطراف

روش کالیبراسیون باسکول دیجیتال

شرکت پیام توزین مکریان خدمات فروش و تعمیر انواع ترازو و باسکول دیجیتال و تجهیزات فروشگاهی را ارائه می دهد. تکنسین های مجرب ما کاملاً آموزش دیده و کار بلد هستند تا کالیبره ترازو و باسکول های شما را به بهترین نحو انجام دهند. لازم به ذکر است کاربران، فروشگاه داران و افرادی که کسب و کار سیار دارند، می توانند برای کالیبره ترازو و یا باسکول دیجیتالی خود، از طریق لینک زیر به نمایندگی شهر خود مراجعه کرده، تا همکاران ما به بهترین نحو به آنان خدمت رسانی کنند.

فهرست نمایندگی های مجاز

در غیر اینصورت برای مواقع اضطراری می توانید با شماره تماس خدمات پس از فروش در ارتباط باشید:

خدمات پس از فروش = آرامش پس از خرید                شماره تماس: 09900174921

برای ثبت سفارش و خرید انواع ترازو و باسکول های دیجیتالی پیام توزین با قیمتی شگفت انگیز همراه با گارانتی 14 ماهه می توانید با شماره های درج شده در این وبسایت تماس حاصل فرمائید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا