راهکارهای افزایش طول عمر باسکول

راهکارهای افزایش طول عمر باسکول

راهکارهای افزایش طول عمر باسکول را می خواهید بدانید؟ ما اینجاییم تا به شما بگوئیم که اگر می خواهید سالیان سال از ترازو و باسکول خود به خوبی استفاده کنید، باید چه کارهایی لازم است. پس تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

روش های نگه‌داری از ترازو و افزایش عمر مفید آن

تمیزی منظم: پس از هر بار استفاده از ترازو، آن را با دقت تمیز کنید. از یک دستمال نرم و خشک استفاده کنید تا هر گونه ذرات، گرد و غبار، یا آلاینده‌ها را از روی سطح ترازو بردارد.

محیط مناسب: ترازو و باسکول های دیجیتالی پیام توزین شرایط سازگاری با هر محیطی را دارند، اما بهتر است ترازو را در یک محیط مناسب نگه داشته و ترازو یا باسکول را در مکانی دور از رطوبت و نور مستقیم آفتاب قرار دهید.

جلوگیری از گذاشتن بار بیش از حد: ترازو را از ضربه‌ها، فشار زیاد، و قرار دادن اشیاء سنگین بر روی آن محافظت کنید. لازم به ذکر است که از قرار دادن بار بیشتر از ظرفیت تعیین شده برای باسکول خودداری کنید.

مراقبت از باتری: رعایت کلیه دستورالعمل های شارژ و نگه داری باتری ترازو یکی از مهمترین راهکارها برای افزایش طول عمر باسکول می باشد. لذا اگر می خواهید باتری ترازو زود خراب نشود، از شارژر مخصوص خود ترازو استفاده کرده و هر بار حدودا 10 ساعت ترازو را در شارژ نگه دارد.

راهکارهای افزایش طول عمر باسکول

برای ساخت باسکول و ترازو های پیام توزین از مرغوب ترین متریال استفاده شده است، لذا بابت کیفیت محصولات پیام توزین هیچ شکی نداشته باشید. اما اگر می خواهید محصولات برند پیام توزین بیشتر از حد انتظار برای شما کار کند، راهکار های بالا را رعایت کنید. شما می توانید برای سفارش انواع ترازو و باسکول پیام توزین با شماره خانم صالحیان 09128970204 و یا در صورت خرابی ترازو و باسکول و عیب یابی و تعمیر آن با شماره واحد خدمات پس از فروش، خانم فرخی 09900174921 تماس بگیرید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا