راهنمای خرید ترازو

راهنمای خرید ترازو دیجیتال صنعتی

راهنمای خرید ترازو دیجیتال صنعتی را با ما دنبال کنید. امروز می خواهیم جهت رفاه حال شما هموطنان گرامی، راهنمای خرید باسکول و ترازو را به طور کامل تشریح کنیم. لذا اگر می خواهید بهترین ترازو با قابلیت های پیشرفته را با قیمتی ارزان خریداری کنید، تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید:

راهنمای خرید ترازو صنعتی

هدف ما در پیام توزین این است که تجربه خرید ترازو را آسان‌تر و سریع‌تر کنیم و بهترین معاملات را ارائه دهیم. اگر ترازو شما قابلیت عملکرد مناسب را ندارد، استانداردهای صنعتی را برآورده نمی کند یا مقررات دولتی را رعایت نمی کند، ممکن است به دنبال از دست دادن قابل توجه سود باشید. حتی صاحبان مشاغل کوچک نیز می توانند از نتایج وزن گیری نادرست رنج ببرند. اگرچه ممکن است این ضرر از منظر پولی قابل توجه نباشد، اما زمان از دست رفته به دلیل تجهیزات نادرست می تواند خسته کننده باشد. به همین دلایل است که ما این راهنمای خرید مقیاس سریع را گردآوری کردیم.

انتخاب ظرفیت

اول از همه، شما باید ظرفیت مناسب را برای برنامه خود انتخاب کنید. علاوه بر این، اگر ظرفیت ترازو کافی نباشد، ترازو خیلی مناسب نیست. تعیین ظرفیت توزین اولین معیاری است که باید در نظر گرفته شود. وزن نمونه های خود را شناسایی کنید، برای امکان ظرفیت های بزرگتر برنامه ریزی کنید و پتانسیل رشد را در نظر بگیرید. لذا اگر قصد خرید ترازو دیجیتالی صنعتی را دارید، باید حتما با توجه به جنس و نیاز خود ترازوی مورد نظر را انتخاب کنید.

کفه ترازو

ظرفیت و خوانایی چندان اهمیتی نخواهد داشت اگر اندازه مناسبی از کفه برای توزین نمونه های خود نداشته باشید. شما نمی خواهید یک سطل 5 گالن را روی یک کفه 90 میلی متری وزن کنید. اگرچه این یک مثال افراطی است، اما نکته اینجاست که ثبات در هنگام وزن کردن بسیار زیاد است. اگر کفه شما مناسب نباشد، نمایشگر شما دچار نوسان می شود و خواندن نهایی بسیار دشوار خواهد بود. از طرف دیگر، دلیلی وجود ندارد که یک تابه 3 در 3 متر داشته باشید و نمونه های کوچک را با آن اندازه گیری کنید.

استاندارد ترازو

آیا به ترازویی نیاز دارید که دارای استاندارد باشد؟ ترازوهای مورد تایید را معمولا طرفداران بیشتری دارند، ترازو های صنعتی دیجیتالی به دلیل اینکه گاها برای صنوف حساس مورد استفاده قرار می گیرند قطعا باید از استاندارد های ایران و جهانی مورد تایید، پیروی کنند. که خوشبختانه ترازو های پیام توزین دارای تمامی استانداردهای لازم جهت توزین می باشد.

کالیبراسیون

این گزینه معمولاً کمتر مورد توجه قرار می گیرد، اما مهم است، به ویژه در مورد توزین های دقیق. ترازوها می توانند به صورت خارجی یا داخلی کالیبره شوند. تولیدکنندگان ممکن است تفسیرهای خاص خود را از هر دو روش داشته باشند، اما به طور معمول این یک فرآیند دستی، نیمه دستی یا خودکار است. ویژگی کالیبراسیون خودکار به ترازو اجازه می دهد  کالیبراسیون های خود را بر اساس پارامترهای از پیش تعیین شده مانند تغییرات محیطی و شوک کامل کند. روش کالیبراسیون ترازو شما قطعا باید در نظر گرفته شود، به خصوص در مواردی که شما موظف به پیروی از استانداردها و فرآیندهای کیفیت داخلی هستید.

باتری ترازو

کسب و کار های سیار غالبا دوست دارند ترازویی را خریداری کنند که قابل حمل باشد. این یعنی ترازویی که قرار است برای کار خود برگزینند به باتری قوی مجهز باشد که مدت زمان زیادی شارژ نگه دارد. لذا برای خرید ترازو های سیار صنعتی باید حتما به باتری، آداپتور فابریک و مدت زمان نگه داری شارژ آن دقت کرد.

مارک ترازو

برند ترازو یکی دیگر از عوامل مهم در خرید ترازوست و حتی در بعضی موارد به مهم‌ترین عامل تصمیم‌گیری درباره خرید ترازو تبدیل می‌شود.نام بعضی برندهای شناخته شده ترازو در دنیا کافی است تا خریدار را با اطمینان از کیفیت ترازو، ترغیب به خرید آن کند. البته برندهای معروف در انواع مختلف ترازو از نظر کاربردی با هم فرق دارند و معمولا نمی‌توان برندی را پیدا کرد که در ساخت همه انواع ترازوی دیجیتال فعالیت داشته باشد و هر سازنده‌ای به طور معمول در طراحی و ساخت نوعی از ترازو به معروفیت دست یافته و تبدیل به برند شده است، اینجاست که برای خرید ترازوهای صنعتی و باسکول های وزن بالا باید به پیام توزین اعتماد کرد. برای دیدن محصولات پیام توزین اینجا کلیک کنید.

راهنمای خرید ترازو دیجیتال صنعتی

مواردی که بر دقت مقیاس تأثیر می گذارد

مهم نیست که یک ترازو شامل چه نوع فناوری توزین است، تعدادی از عوامل محیطی وجود دارد که می تواند بر دقت نتایج تولید شده توسط ترازوهای صنعتی تأثیر بگذارد. مهم است که بدانید برخی از تأثیرات وجود دارد که می توان به راحتی آنها را برطرف کرد یا به طور کلی از آنها اجتناب کرد. به عنوان مثال، در بسیاری از مکان های صنعتی، گرد و غبار یا خاک می تواند در زیر سکوهای ترازو اضافه شود.

لازم به ذکر است که اغلب ترازوها به مقدار کمی از حرکت هوای ایجاد شده توسط مجاری هوا یا واحدهای تهویه مطبوع حساس هستند. نتایج آنها همچنین می تواند تحت تأثیر قرار گیرد اگر تجهیزاتی در نزدیکی وجود داشته باشد که لرزش ایجاد می کند. از آن مکان اجتناب کرد، اما مهم است که بدانید این عوامل می توانند بر دقت مقیاس تأثیر بگذارند.

هر جا سخن از دقت است، نام پیام توزین می درخشد.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا