خدمات پس از فروش ترازو

خدمات پس از فروش ترازو پیام توزین

خدمات پس از فروش ترازو پیام توزین از جمله اعتبارات این شرکت محسوب می شود و این امر روز به روز افزایش رضایت مشتری و در نهایت به شهرت بلند مدت این شرکت ترازو و باسکول سازی می افزاید.

خدمات پس از فروش چیست؟

بعد از قیمت محصول همیشه تنها چیزی که برای مشتری اهمیت داشته است، خدمات پس از فروش بوده! شاید ساده به نظر بیاید اما انجام خدمات پس از فروش مرد عمل می خواهد و این بدین معناست که هر کسی از پس وعده خدمات پس از فروش بر نمی آید. گاهی این خدمات می تواند روشی ساده برای ترغیب کاربر به خرید محصول باشد و غالب شرکت های پر آوازه برای توجیه قیمت بالای محصولات خود، خدمات پس از فروش را بهانه می کنند.

نیاز مشتریان بایستی برآورده شود تا آنها بتوانند سخنان مثبتی را در میان مردم گسترش دهند چراکه رضایت مشتری از محصول یا کالا نقش مهمی در ترویج برند دارد. در واقع خدمات پس از فروش به خدماتی گفته می شود که پس از خرید محصول توسط مشتری شروع شده و تا موعد تعیین شده توسط فروشنده(در پیام توزین مادام العمر است) ادامه خواهد یافت. گاهی فروشنده از این راه برای یافتن مشتری ناراضی نیز استفاده خواهد کرد و این جنبه اساسی مدیریت فروش است که نباید از آن چشم پوشی کرد.

خدمات پس از فروش ترازو:

 

خدمات پس از فروش ترازو ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 1. نصب و راه‌اندازی: در صورتی که ترازو را تازه خریداری کرده‌اید، شرکت یا فروشگاه ممکن است خدمات نصب و راه‌اندازی را ارائه کند. این شامل ست کردن وزنه‌ها، تنظیم صفحه نمایش و پیکربندی ترازو برای استفاده صحیح است.
 2. آموزش و استفاده: برخی از فروشگاه‌ها و شرکت‌های ترازو می‌توانند آموزش‌های کاربردی در مورد استفاده صحیح ترازو و عملکرد آن را ارائه دهند. این ممکن است شامل راهنمایی در مورد قرائت نتایج، نحوه تعیین وزن دقیق و نگهداری مناسب ترازو باشد.
 3. تعمیر و خدمات فنی: اگر ترازو خراب شده یا با مشکلات عملکردی روبرو شده‌اید، شرکت یا فروشگاه می‌تواند خدمات تعمیر و خدمات فنی را ارائه کند. این شامل تعمیرات، تعویض قطعات، تنظیم مجدد و تعمیرات مربوط به صفحه نمایش، سنسورها و قسمت‌های دیگر ترازو است.
 4. کالیبراسیون: ترازوها به طور منظم نیاز به کالیبراسیون دارند تا دقت و عملکرد صحیح خود را حفظ کنند. برخی از فروشگاه‌ها و شرکت‌های ترازو خدمات کالیبراسیون را ارائه می‌دهند. در این فرآیند، ترازو برای اطمینان از صحت قرائت، تنظیم مجدد و تنظیم دقت دوباره کالیبره می‌شود.
 5. پشتیبانی فنی: در صورتی که در استفاده از ترازو مشکلی داشته باشید یا سوالی داشته باشید، می‌توانید با شرکت یا فروشگاه تماس بگیرید و پشتیبانی فنی را درخواست کنید. آن‌ها ممکن است شما را راهنمایی کنند و به سوالات شما پاسخ دهند.

مهم است که در هنگام خرید ترازو، از فروشگاه یا شرکتی با سابقه و قابل اعتماد خرید کنید تا از خدمات پس از فروش مطمئن باشید و در صورت نیاز به خدمات فنی، به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

 

خدمات پس از فروش ترازو

خدمات پس از فروش برند پیام توزین مکریان

 1. گارانتی بدون قید و شرط  ۱۴ ماهه و ارائه کارت معتبر شرکت
 2. خدمات پس از فروش مادام العمر
 3.  آموزش درست استفاده از ترازو، که این نخستین گام در حوزه خدمات پس از فروش است و می تواند به صورت online، تلفنی و یا حضوری صورت بگیرد.
 4. خدمات فنی ترازو که در این مرحله، اگر ترازو یا باسکول مشکلی داشته باشند توسط کادر فنی و نمایندگی های فعال در سطح کشور، تعویض و یا تعمیر خواهد شد.

توجه: مشریان گرامی می توانند با در دست داشتن کارت گارانتی معتبر شرکت و مراجعه به نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور از خدماتی تخصصی برخوردار شوند.

خدمات پس از فروش ترازو

تعمیرات ترازوی دیجیتال در محل مشتری توسط پیام توزین

دلیل اهمیت خدمات پس از فروش برای شرکت پیام توزین قبل از هر چیزی رضایت مشتری، حفظ مشتری و در نهایت ایجاد مشتریان وفادار و افزایش ارزش برند می باشد. بنابراین این عقیده تبدیل به شعاری ستودنی توسط این برند شده است که ” مشتری های ناراضی بزرگترین سرمایه های ما هستند“. خدمات فنی که در بالا اشاره شد خود به سه بخش تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • تعویض ترازو یا باسکول
 • تعویض قطعه یا قطعاتی از ترازو (باسکول)
 • تعمیر ترازو

شرکت شناخته شده پیام توزین دارای کادری مجرب و کار آزموده در زمینه مونتاژ، تعمیر و عیب یابی ترازو بوده که آشنایی کامل را با قطعات ترازو و اطلاعات کاملی در رابطه با روش تعمیرات ترازوی دیجیتال دارند. تعمیرات ترازوی دیجیتال در محل مشتری بهترین روش جهت کاهش هزینه تعمیرات ترازو برای مشتری است به همین دلیل تعمیرات ترازو در مکان، برای پیام توزین از اهمیت بالایی برخوردار است.

لیست محصولات پیام توزین

 1. ترازو 100 کیلویی پیام توزین مدل TS100
 2. ترازو 100 کیلویی پیام توزین مدل TM100 مارال
 3. ترازو 100 کیلویی پیام توزین مدل TA100 آریا
 4. ترازو 150 کیلویی پیام توزین مدل TS150
 5. ترازو 200 کیلویی پیام توزین مدل TS200
 6. ترازو 300 کیلویی پیام توزین مدل TS300
 7. ترازو 300 کیلویی پیام توزین مدل TM300 مارال
 8. ترازو 300 کیلویی پیام توزین مدل +TS300
 9. ترازو 400 کیلویی پیام توزین مدل TS400
 10. ترازو 500کیلویی پیام توزین مدل TS500
 11. ترازو 700 کیلویی پیام توزین مدل TS700
 12. ترازو 1500 کیلویی پیام توزین مدل TS1500

خدمات پس از فروش = آرامش پس از خرید

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا