ترازوی دیجیتال میوه فروشی

بهترین ترازوی دیجیتال میوه فروشی

بهترین ترازوی دیجیتال میوه فروشی، ترازویی است که جدا از توزین دقیق، هم قابل حمل باشد و هم اینکه، بتواند بخوبی شارژ نگه دارد! اما سوال اینجاست که آیا ترازوی با این مشخصات وجود دارد که بتواند همزمان سه تا از نیاز های عمده میوه فروش ها رو برطرف کنه؟ یعنی تزاوی دیجیتال سیاری که باطریش رو هفته ای یک بار در صورت نیاز به شارژر متصل کرده و فوق العاده دقیق باشد.

مقایسه ترازو دیجیتالی و غیر دیجیتالی

عمده تفاوت ترازو غیر دیجیتالی و ترازو دیجیتال به توانایی ها قابلیت های آنها بازمی‌گردد. ترازو های دیجیتال مناسب میوه فروشی ها تا چند سال پیش تنها قادر به عملیات توزین بود، این ترازو های غیر دیجیتالی، حداکثر تا 50 کیلوگرم را وزن کشی می کردند. اما باسکول های کوچک دیجیتالی سیار، امروزه محاسبات جمع وزن، قیمت کل و قیمت واحد را به صورت همزمان از طریق نمایشگر به نمایش می گزارد. این ترازو ها از نوع دیجیتالی هستند و سرعت و دقت توزین بسیار بالا را دارند.

زمانی که حرف از میوه فروشی می زنیم، تنها منظور ما مغازه های میوه فروشی نیست، بلکه ما باید به فکر میوه فروش های سایر نیز باشیم، بله! منظور ما همان میوه فروش هایست که برای کسب درآمد از ماشین یا هر وسایل نقلیه دیگری استفاده می کنند. لازم است بدانیم که این افراد میزان نگه داری شارژ باطری بسیار برایشان حائز اهمیت است.

ترازو دیجیتالی پیام توزین

جالب است بدانید که ایده اصلی پیام توزین مکریان از همان ابتدا، سیار بودن محصولات این برند بوده. یعنی اگر با زبانی واضح بخواهیم بیان کنیم، باید بگوییم که مهمترین و اصلی ترین ویژگی باسکول های پیام توزین، پرتابل بودن یا قابلیت حمل و سیار بودن آن می باشد.

ما در اینجا می خواهیم بهترین و مناسب ترین ترازو دیجیتالی پیام توزین را که مخصوص مغازه های میوه فروشی، فروشگاه های میوه فروشی، و میوه فروش های سیار است را به شما عزیزان معرفی کنیم:

بهترین ترازو دیجیتال میوه فروشی سیار

 

  1. ترازو 100 کیلویی پیام توزین مدل TM100 مارال
  2. ترازو دیجیتالی 100 کیلویی پیام توزین مدل TS100

بهترین باسکول برای میوه مغازه فروشی

 

  1. ترازو 150 کیلویی پیام توزین مدل TS150
  2. ترازو 200 کیلویی پیام توزین مدل TS200

برای ثبت سفارش و خرید انواع ترازو و باسکول های دیجیتالی پیام توزین با قیمتی شگفت انگیز همراه با گارانتی 14 ماهه می توانید با شماره های درج شده در این وبسایت تماس حاصل فرمائید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا