باسکول سبک

باسکول سبک کارآمد و قیمت مناسب!

باسکول سبک به چه باسکولی گفته می شود؟ باسکول سبک به باسکولی گفته می شود که دارای وزنی کم باشد بعبارتی کاربر بتواند آن را با خود به هر جایی حمل کند. می توان گفت به اصطلاح یه باسکول کار راه بنداز باشه! یعنی هم ظرفیت توزینش، مناسب باشه هم اینکه برای حمل کاربر رو اذیت نکنه. ما اینجا می خواهیم یه باسکول کارآمد رو به شما معرفی کنیم که با وجود وزن سبک و دقت بالا، قیمت مناسبی رو هم داره.

باسکول 300 کیلویی پیام توزین مدل TS300 یک ترازوی دیجیتالی سیار می باشد که توسط شرکت پیام توزین مکریان تولید شده و ایده آل کسب و کار های سیار از جمله کشاورزی، غلات و ابزار فروشی ها، میوه فروشی، سبزی فروش و غیره باشد. مهمترین آپشن این باسکول دیجیتالی سیار 300 کیلویی این است که برای مدت زمان طولانی شارژ نگه می دارد به طوری که با شارژ کامل می توان به مدت یک هفته یا شاید هم بیشتر از آن استفاده کرد.

باسکول سبک پیام توزین TS 300

باسکول 300 کیلویی پیام توزین دارای 4 پایه ثابت است که به راحتی می توان آن را در هر مکانی ثابت قرار داد تا به طور دقیق وزن کشی کند. دقت این باسکول خوش رنگ سیصد کیلویی پیام توزین 50 الی 100 گرم است که بسیار دقیق می باشد. اگر می خواهید در مورد ساختار بدنه این باسکول دیجیتالی 300 کیلویی بیشتر بدانید، باید بگوئیم که ابعاد کفه این باسکول TS300 برابر 50×60 سانتیمتر بوده که به ستونی 60 سانتی متری متصل شده است. نمایشگر سه ردیفه پیام توزین که قیمت- وزن و قیمت کل را نمایش می دهد، بر روی این ستون فلزی، قرار دارد. برای جلوگیری از عدم نفوذ آب، باران و غیره این نمایشگر در داخل محفظه ای محکم قرار داده شده است. لازم است بدانید نوع نمایشگر LCD است تا در زیر نور آفتاب، اعدام و ارقام به آسانی قابل روئیت باشند.

امکان پارسنگ توسط این باسکول دیجیتالی وجود دارد که به کمک آن می توان وزن خالص اقلام را محاسبه کرد. و در آخر قابل ذکر است که وزن خالص این ترازوی دیجیتالی تقریبا برابر 19 کیلو است که به راحتی می توان آن را در ماشین قرار داد و با خود حمل کرد.

باسکول سبک

برای ثبت سفارش و خرید انواع ترازو و باسکول های دیجیتالی پیام توزین با قیمتی شگفت انگیز همراه با گارانتی 14 ماهه می توانید با شماره های درج شده در این وبسایت تماس حاصل فرمائید.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا